O mně

Čtvrtým rokem vedu společnost ShopUp.cz, kterou jsem založil. Starám se o zakázky od zadání, až po kontrolu před odevzdáním (projektové řízení) nebo dělám konzultace.

Aktuálně je nás v týmu 9. Jsme primárně technologická firma, ale nabízíme i on‑line marketing (SEO, PPC, e‑mailing, analytika), tvorbu e-shopů a webů (tvorba zadání, testování, UX a UI), řízení vývoje nebo konzultace.

Moje práce mě baví a dává mi smysl, protože rád vidím, když lidi v týmu i klienti rostou.

Ve volném čase chodím na kruhové tréninky, hrát fotbal nebo běhat. Hodně se vzdělávám. Čtu nebo chodím na konference.

Můj příběh

Od 13 let jsem dělal různé on-line projekty.

Mezi mé první patřily:

ikona 1
Portály na online hry
ikona 2
Webová stránka na rozesílání SMS zdarma
ikona 3
Portál na sdílení fotek ze zábavných off–line akcí
ikona 4
Image upload stránka
ikona 5
V 18 letech jsem spustil internetový obchod s módním zbožím

Internetový obchod s módním zbožím jsem provozoval 4 roky, než jsme ho prodal, jelikož jsem se začal věnovat startupu s větším potenciálem.

Při škole jsem chodil na brigádu do Giga Sportu, kde jsem dělal prodejce. Po 5ti letech jsem se stal zástupcem vedoucího. Vedl jsem tým cca o 12ti lidech a odpovídal za prodejní výsledky. To mi bylo 21 let.

Poté, co odešel Giga Sport z českého trhu, jsem se dostal k projektu Sportmade. Projekt měl za cíl prodej zboží do sportovních klubů i jednotlivým sportovcům. Z pozice produktového managera jsem se postupně vypracoval na managera B2C sekce, kde jsem kompletně tvořil procesy na online + off-line prodej. Internetový obchod, který jsem vedl, měl za prvních 6 měsíců obrat cca 20mio Kč na 3 trzích (CZ, SK, SI).

Následně jsem začal podnikat jako freelancer. Pomáhal jsem především kamenným prodejnám vstupovat na online trh, nastavovat procesy v marketingu a logistice.

Před založením firmy ShopUp s.r.o. jsem si zkusil ještě na 2,5 roku pozici technického ředitele (Head of Development) v reklamní agentuře Dark Side. Staral jsem se o vedení všech technických projektů, nastavení interních procesů a měl odpovědnost za funkčnost webových aplikací.

Jestli Vás můj příběh zaujal a chcete pomoci s růstem vašeho projektu, napište mi.

Copyright © 2024 David Hradil   |   Adresa sídla: Rackova zahrada 1079/3, 197 00, Praha 9 - Kbely   |   Identifikační číslo osoby: 74127861