O mně

Čtvrtým rokem vedu společnost ShopUp.cz, kterou jsem založil. Starám se o zakázky od zadání, až po kontrolu před odevzdáním (projektové řízení) nebo dělám konzultace.

Aktuálně je nás v týmu 9. Jsme primárně technologická firma, ale nabízíme i on‑line marketing (SEO, PPC, e‑mailing, analytika), tvorbu e-shopů a webů (tvorba zadání, testování, UX a UI), řízení vývoje nebo konzultace.

Moje práce mě baví a dává mi smysl, protože rád vidím, když lidi v týmu i klienti rostou.

Ve volném čase chodím na kruhové tréninky, hrát fotbal nebo běhat. Hodně se vzdělávám. Čtu nebo chodím na konference.

Můj příběh

Od 13 let jsem dělal různé on-line projekty.

Mezi mé první patřily:

ikona 1
Portály na online hry
ikona 2
Webová stránka na rozesílání SMS zdarma
ikona 3
Portál na sdílení fotek ze zábavných off–line akcí
ikona 4
Image upload stránka
ikona 5
V 18 letech jsem spustil internetový obchod s módním zbožím

Internetový obchod s módním zbožím jsem provozoval 4 roky, než jsme ho prodal, jelikož jsem se začal věnovat startupu s větším potenciálem.

Při škole jsem chodil na brigádu do Giga Sportu, kde jsem dělal prodejce. Po 5ti letech jsem se stal zástupcem vedoucího. Vedl jsem tým cca o 12ti lidech a odpovídal za prodejní výsledky. To mi bylo 21 let.

Poté, co odešel Giga Sport z českého trhu, jsem se dostal k projektu Sportmade. Projekt měl za cíl prodej zboží do sportovních klubů i jednotlivým sportovcům. Z pozice produktového managera jsem se postupně vypracoval na managera B2C sekce, kde jsem kompletně tvořil procesy na online + off-line prodej. Internetový obchod, který jsem vedl, měl za prvních 6 měsíců obrat cca 20mio Kč na 3 trzích (CZ, SK, SI).

Následně jsem začal podnikat jako freelancer. Pomáhal jsem především kamenným prodejnám vstupovat na online trh, nastavovat procesy v marketingu a logistice.

Před založením firmy ShopUp s.r.o. jsem si zkusil ještě na 2,5 roku pozici technického ředitele (Head of Development) v reklamní agentuře Dark Side. Staral jsem se o vedení všech technických projektů, nastavení interních procesů a měl odpovědnost za funkčnost webových aplikací.

Jestli Vás můj příběh zaujal a chcete pomoci s růstem vašeho projektu, napište mi.

Napište mi

Ozvu se vám do druhého pracovního dne.

Uvedené údaje neukládám. Použiji je pouze pro odeslání odpovědi.
Uvedené údaje neukládám. Použiji je pouze pro odeslání odpovědi.
Copyright © 2022 David Hradil   |   Adresa sídla: Rackova zahrada 1079/3, 197 00, Praha 9 - Kbely   |   Identifikační číslo osoby: 74127861